Firmamız, şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyatta, kaliteli ve güvenilir taşımacılığın doğru adresi.

Eşya Nakliyat Firması


Müşterilerimizle dostane ilişkiler kurarak hem onların rahat olmasını sağlıyoruz hem de gelecekte referanslarımız olarak yerlerini almalarını sağlıyoruz. Yeni yeni yüzler tanımak memnuniyet verici. Siz değerli müşterilerimizin sıcak anılarını incitmeden, kırmadan aile bireyi olma hassaslığıyla taşımak hedeflerimizin başında gelmektedir.
Devamı

Evden Eve Nakliyat


Yalova evden eve nakliyat olarak T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı’ndan tescilli K3 belgemiz mevcuttur. Bize internet sayfamızdan ulaşabilir hakkımızda her şeyi öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde referanslarımızla görüşme imkânı sunuyoruz. Evden eve nakliyat yaptığımız müşterilerimizin taşıma videosunu izleyerek işimizin ne kadar ciddi yaptığımızı görebilirsiniz.
Devamı

Ofis v İşyeri Taşıma Şirketi


Yalova evden eve nakliyat olarak bu işte yılların tecrübesindeyiz. Taşımacılığın her türlüsünü yaptık yapmaya devam ediyoruz. Referanslarımız arasında anaokulu, lise üniversite gibi kurumların yanında fabrikalar, ofisler, işyerleri de bulunmaktadır. Prensiplerimiz doğrultusunda işimizi kaliteli ve güvenli yapıyoruz.
Devamı

 

Ücretsiz Keşif Expertizi Hizmeti

firmamız, fiyat belirlemek için ücretsiz olarak expert göndermektedir.Mevcut esyalarınızın durumu, miktarı, evin hangi katta olduğu gibi konuları gözeterek fiyat çıkarmaktadır.

Sigortalı Taşıma

Eşyalarınızın güvenliği bizim için önemli. Bazen ne kadar tedbir alınsada öngörülemeyen vakalar için taşıma esnasında esyalarınızın taşıma sigortasını yaptırmaktayız.

Eşyaları bulunduğu yerden alma

Tüm eşyalarınız monteli olduğu yerden ekibimiz tarafından demonte edilip, uygun araçlarla taşınma sırasında zarar görmeyecek şekilde paketlenerek araca taşınır.

Taşıma Montaj ve Kurulum

Hazırlanıp araca yüklenen esyalarınız yeni yerinize güvenli ve olabildiğince hızlı bir şekilde nakil edilir. Taşınan esyalarınız yeni evinize yine ekibimiz tarafından yerlestirilir.